Hallitus

Hallitus  2021

Padasjoen Seniorit ry Puheenjohtaja Tarja Arola

Puheenjohtaja

Tarja Arola  040 7433010   

tarja.arola@pp2.inet.fi

Varapuheenjohtaja

Esa Rouvila

041 457 3049

esa.rouvila@hotmail.com

Sihteeri

Tarja Arola 040 7433010
tarja.arola@pp2.inet.fi

Hannu Taipale   0405461144     

hannu.taipale@pp.inet.fi

Talous ja Jäsenrekisterivastaava

Pirkko Nikkarikoski   0400 842 015  pirkko.nikkarikoski@gmail.com

Ilari Hakia 0409347 Ilari. Ensio.Hakia@gmail.com

Liikunta ja virkistystoiminta vastaava

Erkki Rantasalo

erkkirantasalo@gmail.com

Facebook

Erkki Rantasalo

Teams-vastaava

Tarja Arola

Retket ja matkat

Matti Jaakkola 0500 496939

matti.k.jaakkola@gmail.com

Sivujen ylläpitäjä

Veikko Nikkarikoski 0400 493192

veikko.nikkarikoski@eltrotec.fi

Lisää sisältöä

  • Padasjoen seniorit ry